Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Program PiS u Dade ramy dade ramy da Ramy ramy dade ramy da Dadę ramy dade ramy da A jak nie damy to myk do mamy I w płacz E Kruk doda do programu swoje coś tam, coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że to jakiś menel z pobliskiego parku :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę psiemu wypierdkowi na nazwie Palikot dajemy kooopaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniołki Kaczyńskiego - Gabriela Masłowska.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokomotywa PiSu Kruk i lider lubelskiego klubu Michałkiewicz przez dwie ostatnie kadencje siedzieli schowani niczym Macierewicz, kompletnie pasywni. A przepraszam, pierwsza pokazała się w sejmie pod wplywem, a drugi wzial z budzetu 40 000 odszkodowania. Skoro Jarek mówi że jesli nie wygrają to będzie gorzej niż obecnie, to bardzo ciekawe do czego się posuną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot i jego merytoryczne wypowiedzi po prostu są za trudne dla tego motłochu. w głowie się nie mieści - absolutny szał jakiś ludzi ogarnął!!! Masakra!!! I to ma iść na wybory?! Przebadać ich wszystkich najpierw czy zdrowi na umyśle raczej, a nie dawać długopis do ręki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem na głos zasługuje Zjednoczona Lewica. Mimo moich osobistych antypatii dla pana Czerniaka, to jednak jest to dobra lista, a już na pewno lepszy wybór niż pis czy po. Krukowa coś tam coś tam albo Muchy w nosie to nie dla mnie. ALe z przyjemnością oddam głos na Palikota, to jest mądry, niezwykle inteligentny człowiek, mecenas sztuki i interesuje się kulturą, po tym można poznać dobrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju znów PIS będzie na Lubelszczyźnie i znów nic sie nie zmieni będzie tylko bieda jak jest i była. Dobrze że przynajmniej PO jest w Lublinie. :) To coś się dzieje i zmienia błyskawicznie. Żal mi PIS który ciagle prowadzi wojne z PO. Tą reklame co PIS ma w TV to jest jeden wielki skandal. PIS tylko walczy z PO a nic nie robi. PIS więcej gada niż robi. A PO mniej gada a więcej robi. :) Taka jest zasadnicza różnica :) PO był i będzie w Lublinie. A Lubelszczyzna jak była tak będzie Polską B przez PIS :c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygra pis to chyba wyjadę na te...dwa lata zanim wszystko znowu pie*prznie...;) no cóż panie Januszu, pozostaje mi za pana gorąco trzymać kciuki. Bo kto ma zmienić Polskę na lepsze, jak nie pan? Mój głos pan ma, i mojej rodziny. Oby było nas jak najwięcej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Cugowski niezależny kandydat Platformy Obywatelskiej i PSLu a to najlepiej podsumowuje Cugowskiego http://demotywatory.pl/4564642/Krzysztof-Cugowski-konczy-z-polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski rezygnuje z polityki! http://demotywatory.pl/4564642/Krzysztof-Cugowski-konczy-z-polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz - oddam głos na Ciebie. Np za cierpiliwość z jaką rozmawiasz z "niebieskimi ptakami"..."nie mam pracy i co mi zrobisz?" szacun Janusz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop masonerii stop rotary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy rządy przejmie prawo i sprawiedliwość, Zapowiedział też wsparcie dla rolnictwa i polski Wschodniej CO ZA IDIOTA TO PISAŁ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inicjatywę ! :wub:
najlepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawalo mi sie ze.jest cisz wyborcza. Chyba ktos tu przesadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jajcarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza konczy się w niedziele po zamknięciu lokalk pamietajcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawalo mi sie ze.jest cisz wyborcza. Chyba ktos tu przesadza
ale tu nie ma komentarzy zaklucajacych cisze! Cisza zaczęła a się o 0:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podnóżek za kurduplem przywieźli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...